Regresní terapie

DOTAZ klientky a ODPOVĚĎ na něj

Pane Bulvo, můžete prosím uvést s jakými konkrétními případy jste se ve své praxi setkal, popřípadě jaký problém řeší klienti nejčastěji? Děkuji za odpověď. Zdena

Dobrý den, Zdeno,

     při své práci jsem se již setkal s velkým množstvím nejrůznějších případů. Příběhy, které uvádím na svých internetových stránkách, blogu a facebooku, jsou jen jejich malou ukázkou. Ne všichni klienti mají zájem svůj příběh zveřejnit a ani já si nemyslím, že je to vždy vhodné.

     A pokud bych měl zcela obecně bez konkrétních příběhů říct jaké případy jsem řešil, tak mohu jmenovat například různé druhy fyzických bolestí, mezi které patří často bolest hlavy, včetně migrén, bolesti zad, očí a mnohé další. Právě fyzické bolesti se řeší velmi dobře a rychle. Terapie výborně zabírá na chronické bolesti "nevysvětlitelného" původu. Také jsem řešil poúrazové stavy i úrazy samotné. Často se na mě obrací lidé i s psychickými bloky. Bývají to těžké stavy úzkosti, strachy, fóbie, ale i zdánlivě malé věci jako je např. strach z mluvení před lidmi nebo z telefonování. Lidé mají také často problém říct "ne", což pak vede k mnoha životním nesnázím. Řeší se i problémy s tím, že si připadají méněcenní, nechají si ubližovat a nedokáží se bránit, mají i obavy z věcí, které jsou pro většinu lidí zcela běžné. Často se stává, že klient přesně neví, co vlastně potřebuje řešit. Jen se cítí nestandardně a neví co s tím. I zde lze pomoci. Osobní rozhovor a správně volené otázky pomohou klientovi k tomu, aby si sám svůj problém správně identifikoval. Mnoho problémů také spočívá v tom, že lidé mají u sebe přivtělené duše zemřelých lidí, což samo o sobě může způsobovat mnoho psychických, ale i fyzických problémů. Často se stává, že jen samotný odvod duše vyřeší vleklý zdravotní problém.

Hlubinná abreaktivní psychoterapie má skutečně velmi široký záběr působnosti a umí vyřešit problémy tak, aby se již v budoucnu nevracely.

David Bulva, regresní terapeut

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Ric Capucho  © 2017 Všechna práva vyhrazena